Hizmetler
Müşteri Eğitimi

Compro Bilişim Teknolojileri, müşterilerinin çözüm ortağı olarak kısa ve uzun vadedeki bütün ihtiyaçlarını karşılamak ve BT altyapılarından maksimum verimlilik almalarını sağlamak için dünyanın en büyük bilişim firmaları ile işbirliği yaparak müşterilerine her türlü eğitim hizmetini sunmaktadır.

ComPro’nun 1998 yılından günümüze kadar sürekli yükselen başarı çizgisinde ve aldığı ödüllerde müşteri eğitimini de kapsayan satış sonrası destek hizmetlerinin rolü çok büyüktür. İstanbul ve Ankara ofislerinde çalışan altmışa yakın konusunda çok deneyimli ve uzman kadrosu ile ComPro yılın her günü ve her saatinde yerinde destekle, telefonla ve internet üzerinden her türlü yazılım ve donanım konusunda müşteriye özel çözümlerle destek faaliyetlerini sürdürmekte ve de müşterilerin sistem yönetim maliyetlerinde tasarruf etmesini sağlamaktadır.  

Sunulan çözüm ve hizmetler sonrası ihtiyaç duyulabilecek her türlü eğitimi müşterilerine sunan ComPro, bu şekilde kullanıcı hatalarından kaynaklanan problemlerin oluşmasını önlemekte ve mevcut sistemlerden maksimum verimlilik alınmasını sağlamaktadır.