Ürünler
IBM Bulut Bilişim Çözümleri

Şirketinizin büyüme hedeflerini güvenli, ölçeklenebilir bulut sunucuları ve depolama sistemleri ile gerçekleştirin!

Günümüzdeki şirketlerin %70’i,  iş açısından kritik uygulamalarını desteklemek için verimli bir BT altyapısından yararlanmaktadır; fakat sadece %10’u bulut bilişim, analitik, mobilite ve güvenlik ile ilgili teknolojilerin ortaya çıkardığı yeni iş gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Bu gereksinimi karşılayabilmek için %51’i hibrit bulut çözümlerine yatırım yapmayı planlamaktadır.

 

Bulut bilişim; artık şirketlerin korktuğu bir teknoloji olmaktan çıkıyor. Bilişim Teknolojileri hizmetlerini sağlayan bir sistem yerine, her geçen gün işletme için bir büyüme motoru olarak görülüyor. Özel ve hibrit bulutlarınız için IBM bulut sunucuları ve IBM depolama çözümlerini seçtiğinizde bulut vaadini karşılayan bir altyapıyı oluşturabiliyorsunuz.

IBM Power Systems ve Storage Systems bulut çözümleri ile;

  • Anlamlı miktarda iş inovasyonunu gerçekleştirin.
  • Verimliliği artırın; varlıkları iş süreçlerinizi ve kararlarınızı optimize edin.
  • Daha verimli bir bulut altyapısı oluşturarak maliyetleri azaltın, operasyonel süreçlerinizi kolaylaştırın.
  • Tüm yaşam çevrimi yönetimi (Life Cycle Management), otomatikleştirilmiş yetkilendirme, ölçümleme ve daha fazlasını içeren gelişmiş bulut işlevselliğini devreye alın.
  • Daha uygun maliyetli, kolayca devreye alınabilir giriş düzeyinde bulut çözümleriyle pazara daha hızlı bir giriş yapın ve üretkenliği artırın.