Ürünler
SAP HANA on IBM PowerSystems

SAP HANA on POWER ile BT Yönetimini Basitleştirin!

SAP HANA teknolojisi in-memory computing (bellek içi bilişim) teknolojisi ile çalışarak işinizi gerçek zamanlı olarak devam ettirmenizi sağlar. Bu teknolojinin yüksek performans, ölçeklenebilirlik ve esneklik kabiliyetleri sunması sayesinde analitik, büyük veri ve veri işleme süreçlerinizi önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz.

SAP HANA teknolojisini ile gerçek zamanlı analitik verileri kullanabilir ve çok büyük işlem hacimlerini kısa sürede yapabilirsiniz. Yeni nesil veri platformu olan SAP HANA, şirketinizin hız, çeviklik ve işlerini geliştirmeleri için geliştirilmiştir.

SAP HANA’nın sunduğu dağınık yapıdaki bellek içi veri platformu sayesinde iş uygulamalarınızdan maksimum performans elde etmenin yanında gerçek zamanlı veri paylaşımını da destekler. Böylelikle IT süreçlerini basitleştirerek maliyetleri önemli ölçüde azaltırken kullanıcılara yüksek performans sunmaktadır.

Bu noktada seçtiğiniz BT alyapısı büyük önem taşıyacaktır. Böylesine bir teknolojiden maksimum fayda sağlamak için büyük veri uygulamaları ve gerçek zamanlı analitik yetenekleri ile donatılmış IBM PowerSystems en uygun platformdur.  Aynı zamanda POWER8 üzerinde geliştirilen ve yalnızca POWER8 üzerinde olan CAPI (İşlemci Hızlandırıcı Arabirimi) teknolojisi, flash sistemi cache olarak görebiliyor. SAP HANA gibi iş analitiği üzerine çalışan ve in-memory isteyen iş yüklerinde POWER8 ile beraber IBM FlashSystems kullanılması da inanılmaz avantaj sağlıyor. IBM POWER8’in %65 iş yükünde sorunsuz çalışmayı garanti etmesi ve bunu yapabilen tek çözüm olması da, iş yükü yüksek olan SAPH HANA teknolojisi için vazgeçilmez hale geliyor.

SAP HANA on POWER çözümü,

·         Yazılım maliyetlerini %70 azaltır,

·         BT altyapı maliyetlerini %15 düşürür,

·         Büyük veri ve analitik iş uygulamalarınızdan maksimum fayda sunar,

·         BT yönetimini basitleştirir.

SAP HANA on POWER çözümü ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.